ROSSIGNOL Alltrack 110 HV GW 23/24

Popis produktu

Parametry produktu

Určení
unisex
Schopnosti lyžaře
sportovní
Flexe
110
Sezona
2023/2024
Vyhřívání
ne

Parametry produktu

Určení
unisex
Schopnosti lyžaře
sportovní
Flexe
110
Sezona
2023/2024
Vyhřívání
ne

Popis produktu

SPECIFIKACE

Šířka (mm): 102

Flex index 110

SKELET

Technologie skeletu: 

Generative Design Grid

Materiál - skořepina:

Polyurethane

Mezipodešev:

PU

VNITŘNÍ BOTIČKA

Technologie:

Thermo Optisensor 3D T3

Popruh (mm): 40

Jazyk:

Power Wrap Schránka na prsty z jednoho dílu

PŘEZKY

Technologie: 100% Aluminium

Nastavení: 4 Micro

Další vlastnosti:

Nastavitelné zuby 3 polohy

TECHNOLOGIE

DUAL CORE TECHNOLOGY

Nová metoda "power injection" spočívá v současném vstřikování dvou druhů plastových materiálů. Tento unikátní proces zajišťuje spolehlivý přenos energie a pomáhá vytvářet dokonale padnoucí botu. Proces vstřikování umožňuje vytvořit sendvičovou konstrukci DUAL CORE, která při jízdě zaručuje lepší odraz, reakčnost a kontrolu v oblouku.

Thinsulate® Insulation -  Vynikající zateplení bot díky použití THINSULATE® technických vláken, která vyvinula společnost 3M. Termografické studie v našich laboratořích dokazují, že THINSULATE® poskytuje nejlepší tepelnou izolaci, jaká je v současnosti na trhu dostupná. Velmi tenká vlákna, která nemají vliv na technické vlastnosti botiček v lyžařských botách, ale umožňují dokonale obalit nohu a zlepšit tak pohodlí a cit.

HIKE MODE 2.0

Nový, optimalizovaný režim HIKE, širší oblast vstupu v zadní části skeletu, menší úhel rotace a skvělá mobilita při výstupu (50⁰ ROM). Kovový zamykací mechanismus a inzert ve spodní části skeletu jsou zárukou lepší opory zadní části chodidla a zároveň špičkového přenosu energie při sjezdu.

Diagonal buckles - Patentované diagonální přezky jsou orientované v diagonálním směru, čímž poskytují efektivnější a pohodlnější stáhnutí skeletu

GENERATIVE DESIGN GRID

Nový, progresivní přístup, který využívá generativního designu a vytváří tak "ideální" tvar lyžařské boty. Hlavní důraz je kladen na snížení tloušťky skeletu a snížení celkové hmotnosti boty. Nový skelet GENERATIVE DESIGN GRID zajišťuje spolehlivou oporu, sníženou hmotnost a zároveň dostatek energie

Thermo Optisensor 3D T3

Vnitřní botičky THERMO OPTISENSOR 3D jsou zárukou jedinečného komfortu, tepelné izolace a opory. Verze T3 je zárukou vyššího komfortu, pohyblivosti a spolehlivého obalení chodidla.

Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost. Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.

Produkt zatím nemá žádné recenze.