Dynafit Hoji Free 130 21/22

Skialpinistická bota orientovaná na sjezd kompatibilní s pinovým vázáním 61908 Hoji Free 130 Ski Touring Boots Unisex Abstract Unisex skialpinistická bota Hoji Free 130...
13 799 Kč
Doprava 120 Kč,Do 3 dnů
Doporučená nabídka 8a.cz

Top nabídka

Do obchodu
Seřadit:

Nejlevnější nabídky (1)

Do 3 dnů • 1 varianta120 Kč12 neověřených recenzíDalší informace

Popis produktu

Skialpinistická bota orientovaná na sjezd kompatibilní s pinovým vázáním 61908 Hoji Free 130 Ski Touring Boots Unisex Abstract Unisex skialpinistická bota Hoji Free 130...

Parametry produktu

Výrobce
Určení
unisex
Skialpinistické boty
ano
Flexe
130
Sezona
2021/2022
Vyhřívání
ne

Parametry produktu

Výrobce
Určení
unisex
Skialpinistické boty
ano
Flexe
130
Sezona
2021/2022
Vyhřívání
ne

Popis produktu

Skialpinistická bota orientovaná na sjezd kompatibilní s pinovým vázáním 61908 Hoji Free 130 Ski Touring Boots Unisex

Abstract

Unisex skialpinistická bota Hoji Free 130 získává body především díky své stabilitě při sjezdech ve volném terénu. Je také kompatibilní s rámovým vázáním Tech a Touring.

Tato bota je vybavena patentovaným systémem Hoji Lock, který spojuje komín a skořepinu na vnitřní straně boty do jedné zcela do sebe zapadající jednotky bez jakékoli vůle. Unikátní materiál Grilamid se skelnými vlákny nabízí skvělou tuhost při progresivním ohybu 130. Díky těmto vlastnostem je Hoji Free vaším dokonalým společníkem pro dosažení špičkového přenosu síly a skvělých sjezdových výkonů na lyžích.

S šířkou 102 mm, třemi nastavitelnými přezkami a popruhem Ultra Lock sedí noha v ideální poloze. Mechanismus ski-walk je spojen technicky chytrým kabelovým systémem, který kombinuje horní přezku a popruh Ultra Lock. Pouhým pohybem jedné ruky můžete přecházet z módu z kopce do módu do kopce. Ve sjezdovém režimu se Hoji Free 130 zablokuje při maximálním náklonu dopředu o 11 stupňů a nabízí vám pohodlnou, ale přesto atletickou a kontrolovanou polohu na lyžích.

Při výstupu jazyk ve tvaru písmene V a flexe komínu o 55 stupňů znamená maximální volnost pohybu, flexibilitu a pohodlí. To umožňuje přirozený, energeticky úsporný pohyb nahoru i ve velmi strmém terénu. Se svou nízkou hmotností pouhých 1 550 gramů vám i po náročném výstupu zbyde dost síly na to, abyste si užili zasloužený sjezd. Ještě další vlastností Hoji Free 130 je volitelná tepelně tvarovatelná vložka do bot, která byla vyvinuta ve spolupráci se specialisty ze Sidas. Vnitřní botička je lehká, pohodlná a přesně a bezpečně drží nohu na místě.

Abyste se ujistili, že se dostanete do dokonalé linie i přes kameny a ledové boky, přichází Hoji Free 130 s novou podrážkou POMOCA Free. Poskytuje výbornou přilnavost při chůzi bez lyží. Kromě toho je bota kompatibilní s plně automatickými mačkami, aby na cestách poskytla ještě větší bezpečnost. Je vybavena osvědčenou rychloupínací vložkou Quick Step In, která vám zaručí skvělý komfort vstupu do všech vázání Tech. Tato skialpinistická bota je vyrobena v Itálii.

Product StateCarry Over

Age groupAdult pohlavíMuži

Hmotnost1550gr (size 26.5)

Flex130

Last Width102mm

Forward Lean11° + Release for Walking

Boot soleFormula Pomoca Climb

Cuff rotation55°

Closure SystemHOJI Lock

Boot-Binding SystemDynafit Quick-Step-In

Product SegmentationStandard

Activities  

Tour

Level 2

Free

Level 5

Features

Hoji Lock

Progressive forward flex

Ultra Lock Strap

V-shape tongue

Microregulation for precise adjustment

UNI EN ISO 9523

Compatible with Touring frame Bindings

Quick Step In

Safety lock buckles

SIDAS Liner

Lifetime Guarantee

Materials  

Boot Shell - Grilamid®

Boot Cuff - Grilamid® loaded with glass fibers

CSR  

Made in Italy

Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost. Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.

Produkt zatím nemá žádné recenze.